szuzszop

Parametry wyszukiwania
Rozmiar
X 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
Kolor
X
Materiał
Zapięcie
Marka
Cena zł
X < 100 100-300 300-600 600 >
Nazwa


* PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 200 ZŁ

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

WYSYŁKI REALIZUJEMY KURIEREM

 

U.S. POLO ASSN. jest oficjalną marką amerykańskiego i kanadyjskiego Stowarzyszenia POLO, organizacji koordynującej od 1890 roku działalność gry w polo w Stanach Zjednoczonych.  Działalność Stowarzyszenia nie jest nastawiona na zysk, wszystkie środki pochodzące ze sprzedaży licencji są wykorzystywane do promocji gry w polo i wspierania klubów i szkół polo. Obecnie produkty U.S. POLO ASSN. są sprzedawane na zasadach licencji w ponad 100 krajach zarówno w sklepach detalicznych, sieciowych, jak i firmowych sklepach U.S. POLO ASSN.
 
Marka U.S. POLO ASSN. oferuje zarówno odzież jak i obuwie damskie, męskie oraz dziecięce, a także akcesoria: torby podróżne, zegarki, okulary, el. wyposażenia wnętrz itp.
U.S. POLO ASSN. odwołuje się do sportu, jego autentyczności, honoru, tradycji oraz elegancji, co tworzy środowisko, gdzie każdy może czuć się częścią grupy.
U.S. POLO ASSN. to amerykański klasyczny, tradycyjny, nowoczesny i zarazem elegancki styl.
Nasi klienci czerpią przyjemność z „Klasycznego Amerykańskiego Stylu”, ponieważ jest to marka wygodna na codzień a zarazem odpowiednia na mecz polo, wyjście z przyjaciółmi czy do pracy.
U.S. POLO ASSN. to silna i rozpoznawalna na świecie marka, odowłująca się do tradycyjnych wartości i inwestująca w te wartości.
Gra w POLO jest nazywana Królową Gier – jest otwarta i zaprasza wszystkich, którzy chcą w niej uczestniczyć zarówno na boisku jak i z trybun.
 U.S. POLO ASSN. odwołuje się do autentyczności sportu.

 
 
 Marka U.S. POLO ASSN. jest
 • AUTENTYCZNA
 • ATLETYCZNA
 • DOSTĘPNA
 • POZYTYWNA
 • INSPIRUJĄCA

 W ramach marki U.S. POLO ASSN dostępne są:

 • buty damskie
 • buty męskie
 • buty młodzieżowe
 • buty dziecięce

 

 

 

El Naturalista jest międzynarodowym producentem wygodnego i zarazem modnego obuwia dinspirowanego naturą i ludźmi. Postępowanie zgodnie z zasadami naszej polityki ochrony środowiska jest podstawowym warunkiem zaangażowania El Naturalisty w każde przedsięwzięcie. Wszyscy nasi dostawcy, producenci, agenci i sprzedawcy są bardzo silnie zaangażowani w działania pro ekologiczne.

El Naturalista – to nazwa, która wyraża inny sposób myślenia i działania. Być „Naturalista” oznacza szacunek dla bogatej i głębokiej filozofii, która opiera się na zaufaniu do życia i z zasady przypisuje wszystkie rzeczy do natury.

Nasz znak firmowy, żaba symbolizuje ziemię, która jest żyzna dzięki wodzie i ucieleśnia fundamentalne, ziemskie przyjemności. Żaba symbolizuje ciągłą walkę przeciwko stagnacji i jest odzwierciedleniem naszego niekonformistycznego charakteru.

Ciągle pracujemy nad znalezieniem jeszcze lepszych i jeszcze bardziej pro-ekologicznych sposobów produkcji naszych butów. Chcielibyśmy, aby nasi klienci mieli świadomość, naszej polityki w zakresie ochrony środowiska, a dynamiczny wzrost sprzedaży potwierdza, że klienci akceptują i popierają nasze wysiłki.

 

 • Używamy naturalnych materiałów i barwników

 • Unikamy produktów toksycznych i substancji zatruwających środowisko naturalne

 • Staramy się chronić środowisko

 • Maksymalizujemy użycie materiałów biodegradowalnych i odnawialnych

 • Wypłacamy uczciwe wynagrodzenia naszym dostawcom i pracownikom

 • Promujemy tradycyjne formy produkcji

 • Popieramy użycie odpowiednich, nowych technologii

 • Nasze działania są przejrzyste


 

Projekt Atauchi

W 2005 roku, działając w zgodzie z naszymi przekonaniami, stworzyliśmy projekt o nazwie Atauchi, w ramach którego pomagamy w poprawie warunków mieszkalnych i edukacji potrzebujących dzieci z PERU. Praca ta jest wykonywana w koordynacji z Hiszpańską organizacją charytatywną Pro-Perú.

Głównymi celami projektu są:

 • Przebudowa szkół i zapewnienie wyposażenia szkół

 • Szkolenie nauczycieli

 • Zapewnienie elektryczności dzięki panelom słonecznym

 

Nasi klienci także uczestniczą w tym projekcie, gdyż % ze sprzedaży wybranych modeli jest przekazywany na konto Atauchi.

 

Specyfikacja techniczna

 

 

 

Skóra Licowa

Skóra, z której są wykonywane nasze buty, jest poddawana wycieraniu kamieniami rzecznymi, w celu otrzymania efektu naturalnego ścierania. Proces ten pozwala także na uzyskanie bardzo wytrzymałej skóry o najwyższej jakości, która jest jednocześnie niezwykle miękka w dotyku i elastyczna w użytkowaniu.

 

Skóra roślinna

Skóra roślinna to imitacja skóry produkowana z bawełny. Ten rodzaj skóry jest produkowany i barwiony w Hiszpanii. Do barwienia używane są warzywa, dzięki którym uzyskujemy przejrzystość, intensywność kolorów i połysk.

 

 

 

Skóra ekologiczna

Skóra ekologiczna zwana też dwoiną, pochodzi z wewnętrznej warstwy skóry. Do barwienia tego rodzaju skóry używamy składników naturalnych takich jak kasztany czy mimoza. Ten rodzaj skóry ma szczególnie pozytywny wpływ na ochronę środowiska w związku ze swoją charakterystyką taką jak: trwałość, twardość i komfort. Cały proces obróbki skóry jest przyjazny środowisku i odbywa się z większym naciskiem na ochronę środowiska niż w przypadku pozostałych skór. Eko skóry mają szybszy okres rozpadu niż skóry naturalne.

 

 

 

Skóra Atlas

Ta naturalna skóra jest barwiona zgodnie z wytycznymi Unii Europejskiej, używając specjalnego procesu pompowania. Cały proces jest dość powolny i delikatny, co pozwala na uzyskanie różnych kolorów, odcieni i struktury.

Po uważnym przyjrzeniu się, widoczne są nieregularności w licu, co potwierdza naturalny proces garbowania.

 

 

 

Antypoślizgowa podeszwa zewnętrzna

Podeszwa, wytwarzana dokładnie według standardów jakości El Naturalisty, jest odporna na ślizganie. Kompozycja różnych rodzajów gumy w procesie wulkanizacji powoduje że podeszwa zyskuje właściwości antypoślizgowe, co znacząco poprawia przyczepność obuwia do podłoża w większości warunków klimatycznych.

 

 

Konstrukcja recyklingowa

Charakteryzuje się techniką ręcznych szwów pomiędzy górną i zewnętrzną stroną podeszwy. Taka konstrukcja zapewnia dodatkowy komfort i elastyczność.

 

 

 

Elastyczna podwójna konstrukcja

Niezwykle lekka konstrukcja uzyskiwana dzięki dwóm elementom: cholewka jest łączona bezpośrednio z podeszwą, zapewniając dodatkowy komfort oraz elastyczność, okrężne szwy wzmacniają konstrukcję oraz dają efekt rzemieślniczego wykonania.

Zawiera naszą nową wkładkę wewnętrzną STONETHERAPY.

 

 

 

Naturalna gumowa podeszwa zewnętrzna

Użycie 100% kauczuku do produkcji podeszwy wewnętrznej jest kluczowym czynnikiem wpływającym na elastyczność i trwałość. Naturalna guma łatwo się ugina i dostosowuje do sposobu chodzenia, a jednocześnie całkowicie powraca do pierwotnego kształtu i jest trwalsza niż większość materiałów syntetycznych.

 

 

Wyjmowana wkładka wewnętrzna

Nasze wkładki są w kształcie stopy i mogą być wyjmowane z obuwia, co jest zaletą dla osób używających własnych wkładek ortopedycznych.

 

 

Długotrwały komfort

Nasze wkładki mają zagięte brzegi, które dostosowują się do naturalnego kształtu stopy. Studiując anatomiczną budowę stopy, stworzyliśmy wkładki, które odwzorowujące naszą fizyczne kontury.

 

 

Podeszwy otrzymane z gumy poddanej recyklingowi

Guma wykorzystywana do produkcji podeszwy jest uzyskiwana z odpadów lub procesu recyklingu, mimo to posiada wszelkie naturalne właściwości gumy.

 

 

Anatomiczne wkładki

Wkładki odwzorowujące anatomiczny kształt stopy są wykonane z recyklowanego korka. Ich kształt chociaż prosty, jest niezwykle istotny: dopasowują się do konturów stopy jak rękawiczki.

 

 

Oddychające, skórzane wkładki

Najnowsza technologia, wykorzystywana przy produkcji tkanin oddychających. Nasze wkładki zawierają związki węgla, które wpływają na zachowanie równowagi pomiędzy amortyzowaniem wstrząsów i właściwościami oddychającymi.

 

 

 

 

 

Wkładka Stonetherapy

Inspiracją do jej zaprojektowania była terapia geotermalna. Jest to innowacyjna metoda, która polega na chodzeniu po zaokrąglonych rzecznych kamieniach, podczas gdy strumienie zimnej i gorącej wody masują stopy. Chodzenie po kamieniach pobudza krążenie krwi.Naturalna, zamszowa wkładka wykonana jest z elastycznej pianki składającej się z dwóch komponentów, która daje efekt maksymalnej elastyczności, zwana także – pamięcią elastyczną – pozwala powracać wkładce do początkowego kształtu w ciągu użytkowania.

 

 

 

Corktherapy

Wewnętrzna wkładka korkowo - poliuretanowa, wykonana jest z materiałów poddanych recyklingowi. Ponadto nasza wkładka zawiera dwoinę, co jest zgodne z naszą polityką ochrony środowiska, ponieważ zawiera ona minimalne ilości chromu. Te materiały zapewniają wysoki komfort dzięki swym unikalnym cechom.

 

 

Microfibra

Tkanina pochłaniająca wilgoć, przepuszczająca powietrze, co zapewnia uczucie suchej stopy dzięki właściwościom antybakteryjnym, antymikrobowym oraz przeciwzapachowym.

 

 

 

Ręczne szwy

El Naturalista łączy najnowsze technologie w tradycyjnymi metodami produkcji używając techniki szwów ręcznych, co nadaje butom niepowtarzalny wygląd i artystyczne wykończenie.

 

 

 

Wkładki produkowane z materiałów poddanych recyklingowi

Materiał z którego wyprodukowane są wkładki jest oparty na Poliuretanie, który dzięki swym właściwościom podnosi komfort użytkowania. Jest to najlepszy materiał do utrzymywania higieny stopy. Dodatkowo, aktywny węgiel ma właściwości antybakteryjne, antystatyczne, oddychające i zapewnia większą absorpcję potu.

 

 

Frog Shock system

Nasz wyłączny system antishock system oferuje optymalny komfort w każdej sytuacji. Nasza wkładka ma wbudowaną specjalną poduszkę, która absorbuje nacisk na piętę.

 

 

Dane teleadresowe : Easycom | Biuro: | 05-077 Warszawa |

Korzystanie z strony internetowej oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być zapisane w pamieci urządzenia.Strona używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celach statystycznych i marketingowych. Można zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce internetowej.